MV-inbeeld - Driebergen-rijsenburg
Je bent van harte welkom in villa Xaverius. De praktijk is gelegen in het midden van het land, in Driebergen-Rijsenburg.
Ik werk als erkende psychosociaal hypnotherapeut samen met de reguliere zorgverlening om mensen te begeleiden die worstelen met chronische lichamelijke klachten. Ook voor het verwerking van emotionele gebeurtenissen en ontdekkingstochten naar antwoorden op levensvragen kun je terecht bij mijn praktijk MV-inbeeld.
Hypnotherapie, in combinatie met psychosociale therapie, is een effectieve en doelgerichte behandelmethode om tot verandering te kunnen komen. Bij lichamelijke onvoldoende verklaarde klachten kan hypnotherapie zelfs de beste keuze zijn. Voor het prikkelbaar darmsyndroom (PDS) is de hypnotherapeutische werking evidence based. De werking ervan is wetenschappelijk aangetoond.
De term hypnotherapie levert vaak vragen op. Een hypnotherapeut is er voor de cliënt. De begeleiding heeft een therapeutisch doel, zoals bijvoorbeeld eigen grenzen leren (er)kennen. Dit is dus totaal niet te vergelijken met toneel hypnose! Naast hypnotherapie werk ik ook met technieken en methoden uit verschillende andere therapeutische stromingen. De opgedane kennis en inzichten zijn met elkaar verweven tot een integratieve werkwijze. De consulten worden vaak (gedeeltelijk) vergoed vanuit de aanvullende verzekering.
De website van de praktijk, www.mv-inbeeld.nl, laat ook cliënten aan het ‘woord’ en geeft tevens een inspirerende lijst met boekentitels weer. Deze boeken kunnen jou wellicht ook een stapje verder helpen in je persoonlijke ontdekkingstocht.
Academie Hypnos, opleiding op Hbo-nivo voor psychosociale therapie en hypnotherapie. Jaarlijkse bijscholingen.
NBVH (Nederlandse Beroepsvereniging van Hypnotherapeuten)